ଡୋଙ୍ଗରିଆ କଟନ୍ |

    ଫିଲ୍ଟର୍ |
      17 ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ |

      ଲୋକପ୍ରିୟ ସାର୍: ସମ୍ବଲପୁରୀ ଶାରୀରୀ | | ବମ୍କାଇ ସାରୀ | ଇକାଟ ସାର୍ | ବରହମପୁରୀ ଶାରୀରୀ | କୋଟପ୍ୟାଡ୍ ସାରୀ | ପାସାପାଲ୍ଲି ସାରି | ବାପ୍ଟା ସାରୀ | ସୋନେପୁରୀ ଶାରୀରୀ | ଖଣ୍ଡୁଆ ସାରୀ | ତୁସର ରେଶମ ଶା are ୀ | ପଟ୍ଟାଚିତ୍ରୀ ସାରୀ | ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମ ଶା are ୀ | ଏରି ରେଶମ ଶା are ୀ | ଟାଣ୍ଟା ସାରୀ | ଶାନ୍ତିପୁରୀ ସାରୀ | ପିପଲି ଆପ୍ଲିକ୍ ୱାର୍କ ସାରି | | ବାଲୁଚାରି ଶାରୀରୀ | ଘିଚା ସାରି | ଗୋପାଳପୁର ତୁସର ସାର | ବରଗଡ ସାରୀ |

      ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ୍ ସାରିସ୍ ତୁମର ଚେହେରାରେ କିପରି ପାର୍ଥକ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ?

      ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ ସୂତା ଶା are ୀ ହେଉଛି ଓଡିଶାର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ଶାରୀ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ଏବଂ ଜଟିଳ ଡିଜାଇନ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ଏହି ଶା are ୀ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ସୂତା କପଡା ହାଲୁକା, ବାୟୁମଣ୍ଡଳ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ, ଏହାକୁ ଦ day ନନ୍ଦିନ ପୋଷାକ ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ |

      ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ ସୂତା ଶାରୀର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁବିଧା ହେଉଛି ସେମାନେ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ବହୁମୁଖୀତା | କାଜୁଆଲ୍, ଦ day ନନ୍ଦିନ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ସରଳ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ ସହିତ ଯୋଡିପାରିବେ, କିମ୍ବା ଏକ ଚମତ୍କାର, ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ରୂପ ପାଇଁ ଅଧିକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ସହିତ ସଜାଇ ପାରିବେ |

      ଅନ୍ୟ ଏକ ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ଯାହା ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କପା ସୂତାକୁ ପୃଥକ କରେ ତାହା ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାୟୀତ୍ୱ | ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସୂତା ସାରୀଗୁଡିକ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ବୁଣାଯାଏ, ଶକ୍ତିଶାଳୀ ତନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକ କଠିନ ବୁଣା ଯାହା ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ ଛିଣ୍ଡିବାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ତୁମର ସାରୀ ଉପଯୁକ୍ତ ଯତ୍ନ ସହିତ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଏହାର ସୁନ୍ଦର ରୂପ ବଜାୟ ରଖିବ |

      ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ ସୂତା ଶା are ୀରେ ବ୍ୟବହୃତ ସମୃଦ୍ଧ ଏବଂ ଜୀବନ୍ତ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଯେକ any ଣସି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଏକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଆଉଟ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ | ଗଭୀର ବ୍ଲୁଜ୍ ଏବଂ ଗ୍ରୀନ୍ ଠାରୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଗୋଲାପୀ ଏବଂ ହଳଦିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱାଦ ଏବଂ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ଅଛି |

      ସଂକ୍ଷେପରେ, ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କପା ସୂତା ଯେକ any ଣସି ଆଲମାରୀ ସହିତ ଏକ ଜରୁରୀ ଅଟେ | ସେମାନେ କେବଳ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଅନନ୍ୟ ଦେଖାଯାନ୍ତି ନାହିଁ, ବରଂ ସେମାନେ ବହୁମୁଖୀତା, ସ୍ଥାୟୀତ୍ୱ ଏବଂ ଦୀର୍ଘାୟୁତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ତେବେ Priyaodisha.com ରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କପା ସାରୀ ସହିତ ତୁମର ଲୁକରେ ଚମତ୍କାରତା ଏବଂ ଅତ୍ୟାଧୁନିକତାର ସ୍ପର୍ଶ କାହିଁକି ଯୋଡିବ ନାହିଁ?

      ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ ରେଶମ ସାରି |

      ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ ସାରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କ ଆଲମାରୀରେ ଏକ ଜରୁରୀ | ଏହି ଶା are ୀଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ଅନନ୍ୟ s ାଞ୍ଚା ଏବଂ ଜୀବନ୍ତ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଯାହା ଯେକ any ଣସି ଉତ୍ସବରେ ଚମତ୍କାରତାର ସ୍ପର୍ଶ ଯୋଗ କରିଥାଏ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ ସାରି ଯାହାକୁ ଆପଣ ବାଛି ପାରିବେ:

      1. ପାରମ୍ପାରିକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କପା ସାରି - ଏହି ଶା are ୀଗୁଡ଼ିକରେ ଜଟିଳ s ାଞ୍ଚା ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ରହିଛି ଯାହା ଓଡିଶାର ସମୃଦ୍ଧ ସାଂସ୍କୃତିକ heritage ତିହ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ବିବାହ, ପର୍ବ, ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହ ପରି ପାରମ୍ପାରିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ସେମାନେ ଉପଯୁକ୍ତ |
      2. ସମସାମୟିକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ ସାରି - ଏହି ଶା are ୀଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଧୁନିକ ସ୍ପର୍ଶ ଏବଂ ଦ day ନନ୍ଦିନ ପୋଷାକ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ | ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ରଙ୍ଗ ଏବଂ s ାଞ୍ଚାରେ ଆସନ୍ତି ଯାହା ସହଜରେ ଯେକ any ଣସି ପୋଷାକ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇପାରିବ |
      3. ଫ୍ୟୁଜନ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ୍ ସାରି - ଏହି ଶା are ୀ ପରମ୍ପରା ଏବଂ ଆଧୁନିକତାର ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଶ୍ରଣ | ସେମାନେ ପାରମ୍ପାରିକ ଏବଂ ସମସାମୟିକ ଡିଜାଇନ୍ ର ମିଶ୍ରଣକୁ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଉଭୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଏବଂ କାଜୁଆଲ୍ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ |
      4. ହସ୍ତତନ୍ତ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ ସାରି - ଏହି ଶା are ୀ କୁଶଳୀ ବୁଣାକାରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହସ୍ତତନ୍ତ ହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ କଳା କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିଣତ କରେ | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାୟୀତ୍ୱ ଏବଂ ଗୁଣବତ୍ତା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, ଏବଂ ବିବାହ ଏବଂ ପର୍ବ ପରି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ |
      5. ଚିତ୍ରିତ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ ସାରି - ଏହି ଶା are ୀରେ ମୁଦ୍ରିତ ଡିଜାଇନ୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ରହିଛି ଯାହା ପାରମ୍ପାରିକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ s ାଞ୍ଚା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ସେମାନେ ଦ daily ନନ୍ଦିନ ପୋଷାକ ପାଇଁ ସୁଲଭ ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ |

      ତୁମର ଶ style ଳୀ ପସନ୍ଦ କ’ଣ ହେଉନା କାହିଁକି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ କଟନ ସାରି ଅଛି | ଆମର ସଂଗ୍ରହକୁ ବ୍ରାଉଜ୍ କର ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱାଦ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉପଯୁକ୍ତ ଉପଯୁକ୍ତ ଶାରୀରୀ ଖୋଜ |

      4.2 out of 5

      50+ Reviews

      ★★★★★

      4.4 out of 5

      2.5K+ Reviews

      ★★★★★