Handwoven Silk Shirt Handloom Shirt & Kurta_Men Priyadarshini Handloom
Handwoven Silk Shirt Handloom Shirt & Kurta_Men Priyadarshini Handloom
Handwoven Silk Shirt Handloom Shirt & Kurta_Men Priyadarshini Handloom
Handwoven Silk Shirt Handloom Shirt & Kurta_Men Priyadarshini Handloom
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹ 4,913.10 ବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ₹ 4,127.21 ₹ 785.89 ସେଭ୍ କରନ୍ତୁ |
/
ଟ୍ୟାକ୍ସ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | {{ଲିଙ୍କ୍}} '> ଚେକଆଉଟ୍ ରେ ଗଣନା କରାଯାଏ |

ଆକାର ଚାର୍ଟ |
ଆକାର | କଲର (ଇଞ୍ଚ) କାନ୍ଧ (ଇଞ୍ଚ) ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ (ଇଞ୍ଚ)
XS 16 16 26
S। 17 17 27
ମି 17 18 28
L। 18 19 30
XL 18 20 32
XXL 18 22 32

ଟିପନ୍ତୁ: ମାପଗୁଡିକ ଇଞ୍ଚରେ ଅଛି ଏବଂ +/- 0.5 ଇଞ୍ଚର ସହନଶୀଳତା ଥାଇପାରେ |

ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଏହି ସାଇଜ୍ ଚାର୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ସାର୍ଟ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଫିଟ୍ ବାଛିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଉ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ଅଛି, ଦୟାକରି ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Size
  • ସିଧାସଳଖ ବୁଣାକାର ରିହାତି ଲାଭ |
  • ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ମାର୍କ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ |
  • ଷ୍ଟକ୍ରେ, ପଠାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |
  • ରାସ୍ତାରେ ଭଣ୍ଡାର |
  • ସୁରକ୍ଷିତ କାରବାର
  • ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଚୟନରେ ସହଜ EMI |
  • 2- ଭାରତରେ 4 ଦିନ ବିତରଣ |
  • DHL ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପରିବହନ

Ikat Shirts / Kurta are perfect for an ethnic twist to modern wear of the most delicate pure handwoven ikat cotton fabric with traditional motifs woven by the master weavers of Odisha. It has lovely patterns and is world-famous for its stunning colours, texture and designs. This product contains a handloom tag certificate from the handloom association of India.

 Specification
Occasion Casual
Fabric Patachitra
Primary Color Grey
Secondary Color Grey
Material Silk
Pattern Motif
Neck
Regular Collar

Wash Care:

Dry Clean Recommended For This Product. Iron On Reverse. Do Not Bleach And Expose This Product To Excessive Heat And Sunlight For Long.

Disclaimer :

This is a genuine handwoven piece, it could expect unevenness in the selvedge and weave, and colours may fade or bleed due to the traditional dyeing method employed.

4.2 out of 5

50+ Reviews

★★★★★

4.4 out of 5

2.5K+ Reviews

★★★★★

ବିଶେଷ ଅଫର ଏବଂ ଉତ୍ପାଦ ପଦୋନ୍ନତି |

  • INR 8000 ଉପରେ ଅର୍ଡର ଉପରେ ମାଗଣା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସିପିଂ |
  • HSBC କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ କାର୍ଡ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କାରବାରରେ INR 250 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 5% ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି | ସର୍ବନିମ୍ନ କ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ INR 100 |
  • ସିଲେକ୍ଟ କାର୍ଡରେ ସହଜ EMI ଉପଲବ୍ଧ | ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଦୟାକରି ଉପରୋକ୍ତ 'EMI ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ' ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |
  • ଜିଏସ୍ଟି ଇନଭଏସ୍ ପାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ରୟରେ 28% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ | ମାଗଣାରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ |

ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ

  • ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ପାଟର୍ନ: ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁରୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ କଟନ୍ ସାର୍ଟ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ s ାଞ୍ଚାରେ ଆସିଥାଏ, କ୍ଲାସିକ୍ ଷ୍ଟ୍ରାଇପ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜଟିଳ ଜ୍ୟାମିତିକ ଆକୃତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ | ପାରମ୍ପାରିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହି ଅନନ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ଗୁଡ଼ିକ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଏକ ପ୍ରକାରର ଦୃଶ୍ୟ ଯାହା ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ | ସାର୍ଟରେ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ କଲର ମଧ୍ୟ ରହିଛି, ଯାହା ଉଭୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଏବଂ କାଜୁଆଲ୍ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ |

  • ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଗଠନ: 100% ଶୁଦ୍ଧ ସୂତାରୁ ନିର୍ମିତ, ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁରୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ କଟନ୍ ସାର୍ଟ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭାବରେ ନରମ ଏବଂ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ | ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ୱାସପ୍ରାପ୍ତ, ଯାହା ଗରମ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ସାର୍ଟର ଗଠନ ସାମାନ୍ୟ ରୁଗ୍ଣ, ଯାହା ଏହାର ଚମତ୍କାରତାକୁ ଯୋଡିଥାଏ ଏବଂ ଏହାକୁ ଉଭୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଏବଂ କାଜୁଆଲ୍ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ |

  • ଆକାର: ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁରୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ କଟନ୍ ସାର୍ଟ XS ରୁ XXL ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଭିନ୍ନ ଆକାରରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଉପଯୁକ୍ତ ଫିଟ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ଆକାର ବାଛିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଛାତି, କାନ୍ଧ, ଏବଂ ଲମ୍ବ ମାପ କରିବାକୁ ସୁପାରିଶ କରୁ | ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣ ଆମର ସାଇଜ୍ ଚାର୍ଟକୁ ରେଫର୍ କରିପାରିବେ |

  • ଘଟଣା: ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁରୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ କଟନ୍ ସାର୍ଟ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭାବରେ ବହୁମୁଖୀ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ସମୟ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ | ଆପଣ ଏକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଦ everyday ନନ୍ଦିନ ପୋଷାକ ପାଇଁ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ସାର୍ଟ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଏହି ସାର୍ଟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ଅନନ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ସାମଗ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଯେକ any ଣସି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ |

  • ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ: ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ବଲପୁରୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ କଟନ୍ ସାର୍ଟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ, ଆମେ ଏହାକୁ ସାମାନ୍ୟ ଡିଟରଜେଣ୍ଟ ଏବଂ ଥଣ୍ଡା ପାଣିରେ ହାତ ଧୋଇବାକୁ ସୁପାରିଶ କରୁ | ମେସିନ୍ ଧୋଇବା କିମ୍ବା ଟମ୍ବୁ ଶୁଖିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ସୂକ୍ଷ୍ମ ହସ୍ତତନ୍ତ ବୁଣାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

  • ଉତ୍ପତ୍ତି ଦେଶ: ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ କଟନ୍ ସାର୍ଟ ଗର୍ବର ସହିତ ଭାରତରେ ନିର୍ମିତ, ଯେଉଁଠାରେ ହସ୍ତତନ୍ତ ବୁଣା କଳା କ generations ଶଳ କାରିଗରମାନଙ୍କ ପି generations ଼ି ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଆସିଛି |

  • ପ୍ୟାକେଜିଂ ଏବଂ ବିତରଣ: ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ ଯେ ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅର୍ଡରର ସୁରକ୍ଷା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଗମନାଗମନ ପାଇଁ ଆପଲ୍ ସୁରକ୍ଷା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସାରୀକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଫୋଲ୍ଡ୍ କରାଯାଇ 12 x 30 x 3 ସେମି ବାକ୍ସରେ ପ୍ୟାକେଜ୍ କରାଯାଏ | ପ୍ୟାକେଜିଂ ଆପଣଙ୍କ ସାରୀକୁ ଆର୍ଦ୍ରତା, ଧୂଳି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ପ୍ରଭାବ ପରି ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ପହଞ୍ଚିବ |

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୂଚନା ଖୋଜୁଛ?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


ସମ୍ପ୍ରତି ଦେଖାଯାଇଛି |