Handloom Sambalpuri Ikkat Silk Saree Handloom Saree_Sambalpuri Silk Priyadarshini Handloom
Handloom Sambalpuri Ikkat Silk Saree Handloom Saree_Sambalpuri Silk Priyadarshini Handloom
Handloom Sambalpuri Ikkat Silk Saree Handloom Saree_Sambalpuri Silk Priyadarshini Handloom
Handloom Sambalpuri Ikkat Silk Saree Handloom Saree_Sambalpuri Silk Priyadarshini Handloom
Handloom Sambalpuri Ikkat Silk Saree Handloom Saree_Sambalpuri Silk Priyadarshini Handloom

ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକ୍କାଟ ରେଶମ ସାରୀ |

A85-04-04266

ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹ 12,947.10 ବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ₹ 10,875.77 ₹ 2,071.33 ସେଭ୍ କରନ୍ତୁ |
/
ଟ୍ୟାକ୍ସ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | {{ଲିଙ୍କ୍}} '> ଚେକଆଉଟ୍ ରେ ଗଣନା କରାଯାଏ |

  • ସିଧାସଳଖ ବୁଣାକାର ରିହାତି ଲାଭ |
  • ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ମାର୍କ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ |
  • ଷ୍ଟକ୍ରେ, ପଠାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |
  • ରାସ୍ତାରେ ଭଣ୍ଡାର |
  • ସୁରକ୍ଷିତ କାରବାର
  • ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଚୟନରେ ସହଜ EMI |
  • 2- ଭାରତରେ 4 ଦିନ ବିତରଣ |
  • DHL ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପରିବହନ
Chat with Support

ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ରୁ ଆମର ହ୍ୟାଣ୍ଡୱେନ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକ୍କାଟ ରେଶମ ସାରୀ ସହିତ ଇକାଟ ବୁଣା ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରନ୍ତୁ | ଆମର ସାରୀ ଜଟିଳ ଇକାଟ ବୁଣା କ techni ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରି ହସ୍ତତନ୍ତ, ଯେଉଁଠାରେ ସୂତା ବୁଣା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବାନ୍ଧାଯାଇଥାଏ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଭିନ୍ନ ଏବଂ ଚମତ୍କାର pattern ାଞ୍ଚାଗୁଡ଼ିକ ନକଲ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ | ପ୍ରିମିୟମ୍ ଗୁଣବତ୍ତା ରେଶମ ସହିତ ନିର୍ମିତ ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ମୋଟିଫ୍ ସହିତ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଶାରୀରୀ ସମସାମୟିକ ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ଶ yles ଳୀର ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମିଶ୍ରଣ | ତୁମ ଚର୍ମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ରେଶମର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ, ଇକାଟ ବୁଣାକାର ସମୟ-ସମ୍ମାନିତ କଳା ସହିତ ମିଳିତ ହୋଇ ଏହି ସାରୀକୁ ତୁମର ଆଲମାରୀ ପାଇଁ ଏକ ନିଆରା ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଗ କରିଥାଏ | ଆମର ସାରୀ କ any ଣସି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ କିମ୍ବା ପର୍ବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ, ଏବଂ ଏହାର କାଳଜୟୀ ଆବେଦନ ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଏହା କେବେବି ଶ style ଳୀରୁ ବାହାରକୁ ଯିବ ନାହିଁ | ଆମ ସହିତ ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ସପିଂ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଜି ଆମର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସାରୀର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣକୁ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ!

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
ଅବସର ଔପଚାରିକ
କପଡା ସମ୍ବଲପୁରୀ |
ପ୍ରାଥମିକ ରଙ୍ଗ | ନୀଳ
ଦଳୀୟ ରଙ୍ଗ | କଳା
ସାମଗ୍ରୀ ରେଶମ
ନମୁନା ମୋଟିଫ୍ |
ସୀମା ପ୍ରକାର | ଇକ୍କାଟ |
ସୀମା ଆକାର | ମଧ୍ୟମ
ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିସ୍ | ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ନୁହେଁ |
ଯତ୍ନ | ଶୁଖିଲା ପରିଷ୍କାର |

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ:

ଏହା ଏକ ପ୍ରକୃତ ହସ୍ତତନ୍ତ ଖଣ୍ଡ, ସେଲଭେଜ୍ ଏବଂ ବୁଣାକାରରେ ଅସମାନତା ଆଶା କରାଯାଇପାରେ ଏବଂ ନିୟୋଜିତ ପାରମ୍ପାରିକ ରଙ୍ଗ ପ୍ରଣାଳୀ ହେତୁ ରଙ୍ଗ ମଳିନ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇପାରେ |

4.2 out of 5

50+ Reviews

★★★★★

4.4 out of 5

2.5K+ Reviews

★★★★★

ବିଶେଷ ଅଫର ଏବଂ ଉତ୍ପାଦ ପଦୋନ୍ନତି |

  • INR 8000 ଉପରେ ଅର୍ଡର ଉପରେ ମାଗଣା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସିପିଂ |
  • HSBC କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ କାର୍ଡ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କାରବାରରେ INR 250 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 5% ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି | ସର୍ବନିମ୍ନ କ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ INR 1000 |
  • ସିଲେକ୍ଟ କାର୍ଡରେ ସହଜ EMI ଉପଲବ୍ଧ | ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଦୟାକରି ଉପରୋକ୍ତ 'EMI ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ' ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |
  • ଜିଏସ୍ଟି ଇନଭଏସ୍ ପାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ରୟରେ 28% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ | ମାଗଣାରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ |
priyaodisha product badge

ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ

  • ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ପାଟର୍ନ: ଏହି ଶାରୀରୀରେ ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଡିଜାଇନ୍ ରହିଛି ଯାହା ଜଟିଳ ସୂତା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | ବିପରୀତ ପାଲୁ ଏବଂ ସୀମା ଜ୍ୟାମିତିକ s ାଞ୍ଚା ଏବଂ ମୋଟିଫ୍ ସହିତ ସୁସଜ୍ଜିତ ହୋଇଛି ଯାହା ଏହାର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଯୋଡିଥାଏ | ଶାରୀରୀରେ ବ୍ୟବହୃତ ଜୀବନ୍ତ ରଙ୍ଗ ପ୍ରାକୃତିକ ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ରଙ୍ଗ ଧାରଣକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ |

  • ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଗଠନ: 100% ଖାଣ୍ଟି ରେଶମରୁ ନିର୍ମିତ ଏହି ଶାରୀରୀ ଏକ ନରମ ଏବଂ ହାଲୁକା ଟେକ୍ସଚର୍ ପାଇଁ ଗର୍ବ କରେ ଯାହା ଶରୀରରେ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ଡ୍ରପ୍ ହୁଏ | ରେଶମ୍ର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଶିନ୍ ଆପଣଙ୍କ ଲୁକ୍ରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକତାର ସ୍ପର୍ଶ ଯୋଗ କରିଥାଏ, ଯାହାକି ଏହାକୁ ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ |

  • ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ ଏବଂ ମୋଟେଇ: ଏହି ଶାରୀରୀର ଲମ୍ବ ପ୍ରାୟ 6.2 ମିଟର ଏବଂ ମୋଟେଇ 1.2 ମିଟର, ଏହାକୁ ବହୁମୁଖୀ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଶ style ଳୀ କରିବା ସହଜ କରିଥାଏ | ଉଦାର ଦ length ର୍ଘ୍ୟ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ବିଭିନ୍ନ ଡ୍ରାପିଂ ଶ yles ଳୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ତୁମର ଯଥେଷ୍ଟ କପଡା ଅଛି | ଏଥିରେ ସାରିରେ ବୁଣା ହୋଇଥିବା 70 ସେମି ବ୍ଲାଉଜ୍ କପଡା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

  • ଘଟଣା: ବିବାହ, ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଏହି ଶାରୀରୀ ଏକ ଆବଶ୍ୟକ | ପାରମ୍ପାରିକ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଜୀବନ୍ତ ରଙ୍ଗ ଏହାକୁ ଯେକ any ଣସି ଭିଡ଼ରେ ଏକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଆଉଟ୍ ଖଣ୍ଡ କରିଥାଏ | ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ତୁମର ଲୁକ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଏକ କ୍ଲଚ୍ ସହିତ ଯୋଡିଦିଅ |

  • ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ: ଶାରୀରୀର ଦୀର୍ଘାୟୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ, କେବଳ ସଫା ଶୁଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ସିଧାସଳଖ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣର ଏକ୍ସପୋଜରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କପଡ଼ାର କ damage ଣସି କ୍ଷତି ନହେବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଏକ ଶୁଖିଲା ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ |

  • ଉତ୍ପତ୍ତି ଦେଶ: ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମ ସାରୀ ଗର୍ବର ସହିତ ଭାରତରେ ନିର୍ମିତ, ଯେଉଁଠାରେ ହସ୍ତତନ୍ତ ବୁଣା କଳା କ generations ଶଳ କାରିଗରମାନଙ୍କ ପି generations ଼ି ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଆସିଛି |

  • ପ୍ୟାକେଜିଂ ଏବଂ ବିତରଣ: ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ ଯେ ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅର୍ଡରର ସୁରକ୍ଷା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଗମନାଗମନ ପାଇଁ ଆପଲ୍ ସୁରକ୍ଷା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସାରୀକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଫୋଲ୍ଡ୍ କରାଯାଇ 12 x 30 x 3 ସେମି ବାକ୍ସରେ ପ୍ୟାକେଜ୍ କରାଯାଏ | ପ୍ୟାକେଜିଂ ଆପଣଙ୍କ ସାରୀକୁ ଆର୍ଦ୍ରତା, ଧୂଳି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ପ୍ରଭାବ ପରି ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ପହଞ୍ଚିବ |

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୂଚନା ଖୋଜୁଛ?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


ସମ୍ପ୍ରତି ଦେଖାଯାଇଛି |