Priyadarshini Handloom, Sambalpuri Silk Handloom Dress Material, Unstitched Dress Material, Women's Dress Material, Silk Dress Material, Traditional Dress Material, Indian Dress Material, Sambalpuri Silk Handloom Dress Material for Women.
Handloom Sambalpuri Silk Dress Material Dress Material Handloom_Silk Priyadarshini Handloom
Handloom Sambalpuri Silk Dress Material Dress Material Handloom_Silk Priyadarshini Handloom
Handloom Sambalpuri Silk Dress Material Dress Material Handloom_Silk Priyadarshini Handloom

ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମ ପୋଷାକ ସାମଗ୍ରୀ |

C25-15-00439

ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹ 25,616.10 ବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ₹ 21,517.73 ₹ 4,098.37 ସେଭ୍ କରନ୍ତୁ |
/
ଟ୍ୟାକ୍ସ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | {{ଲିଙ୍କ୍}} '> ଚେକଆଉଟ୍ ରେ ଗଣନା କରାଯାଏ |

  • ସିଧାସଳଖ ବୁଣାକାର ରିହାତି ଲାଭ |
  • ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ମାର୍କ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ |
  • ଷ୍ଟକ୍ରେ, ପଠାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |
  • ରାସ୍ତାରେ ଭଣ୍ଡାର |
  • ସୁରକ୍ଷିତ କାରବାର
  • ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଚୟନରେ ସହଜ EMI |
  • 2- ଭାରତରେ 4 ଦିନ ବିତରଣ |
  • DHL ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପରିବହନ
Request Live Shopping

ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମର ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ପୋଷାକ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ପାରମ୍ପାରିକ ହସ୍ତତନ୍ତର ବିଳାସରେ ଯୋଗ ଦିଅ | ଏହି - ଖଣ୍ଡ ଅଣସଂରକ୍ଷିତ କପଡା ସେଟ୍ ରେ ଏକ ଡୁପାଟା, ଉପର ଏବଂ ତଳ କପଡା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ସମସ୍ତ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଗୁଣବତ୍ତା ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମରୁ ନିର୍ମିତ | ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମର ଶୋଭା ଏବଂ ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଅନୁଭବ କର ଏବଂ ଆମର ପୋଷାକ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ତୁମର ଶ style ଳୀକୁ ଉଚ୍ଚ କର |

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ
ଅବସର ବିଶେଷ ଦିବସ |
କପଡା ସମ୍ବଲପୁରୀ |
ଶୀର୍ଷ ରଙ୍ଗ | ସବୁଜ
ତଳ ରଙ୍ଗ | ଗୋଲାପୀ |
ସାମଗ୍ରୀ ରେଶମ
ନମୁନା ଇକାଟ |
ଟପ୍ ପୋଷାକ କପଡା ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ |
236 ସେମି |
ଦୁପାଟା କପଡା ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ |
232 ସେମି |
ତଳ ପୋଷାକ କପଡା ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ |
234 ସେମି |
ଯତ୍ନ | ଶୁଖିଲା ପରିଷ୍କାର |
ଇକୋ-ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି: ଏହି ଉତ୍ପାଦକୁ ପ୍ରାକୃତିକ ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗ କରାଯାଏ |

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ:

ଏହା ଏକ ପ୍ରକୃତ ହସ୍ତତନ୍ତ ଖଣ୍ଡ, ସେଲଭେଜ୍ ଏବଂ ବୁଣାକାର ଅସମାନତା ଆଶା କରାଯାଇପାରେ ଏବଂ ନିୟୋଜିତ ପାରମ୍ପାରିକ ରଙ୍ଗ ପ୍ରଣାଳୀ ହେତୁ ରଙ୍ଗ ମଳିନ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇପାରେ |

4.2 out of 5

50+ Reviews

★★★★★

4.4 out of 5

2.5K+ Reviews

★★★★★

ବିଶେଷ ଅଫର ଏବଂ ଉତ୍ପାଦ ପଦୋନ୍ନତି |

  • INR 8000 ଉପରେ ଅର୍ଡର ଉପରେ ମାଗଣା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସିପିଂ |
  • HSBC କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ କାର୍ଡ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କାରବାରରେ INR 250 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 5% ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି | ସର୍ବନିମ୍ନ କ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ INR 1000 |
  • ସିଲେକ୍ଟ କାର୍ଡରେ ସହଜ EMI ଉପଲବ୍ଧ | ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଦୟାକରି ଉପରୋକ୍ତ 'EMI ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ' ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |
  • ଜିଏସ୍ଟି ଇନଭଏସ୍ ପାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ରୟରେ 28% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ | ମାଗଣାରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ |
priyaodisha product badge

ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ

  • ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ପାଟର୍ନ: ଅଣସଂରକ୍ଷିତ ରେଶମ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ ସୁଟ୍ ସେଟ୍ ପାରମ୍ପାରିକ ଏବଂ ସମସାମୟିକ s ାଞ୍ଚା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ଜଟିଳ ଏବଂ ଅନନ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ରେ ଆସିଥାଏ | ରେଶମ ସୂତାକୁ ବାନ୍ଧିବା ଏବଂ କପଡ଼ାରେ ବୁଣିବା ପୂର୍ବରୁ s ାଞ୍ଚାଗୁଡ଼ିକ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥାଏ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଗଠନ ହୋଇଥାଏ |

  • ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଗଠନ: 100% ଖାଣ୍ଟି ରେଶମରୁ ନିର୍ମିତ ଏହି ସୁଟ୍ ସେଟ୍ ଗୁଡିକ ନରମ, ଚିକ୍କଣ ଏବଂ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ | ରେଶମ ସାମଗ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ ଏବଂ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଅନୁଭବ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

  • ଦ Length ର୍ଘ୍ୟ ଏବଂ ମୋଟେଇ: ଉପର କପଡ଼ାର ଲମ୍ବ 2.50 ମିଟର ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥ 44 ଇଞ୍ଚ, ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସୁସଜ୍ଜିତ ପୋଷାକ ସିଲେଇ କରିବା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ କପଡା ଯୋଗାଇଥାଏ | ତଳ କପଡ଼ାର ଲମ୍ବ 2.25 ରୁ 2.50 ମିଟର ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥ 40 ଇଞ୍ଚ, ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଭାରତୀୟ ସାଲୱାର କିମ୍ବା ଚୁରିଦାର ସିଲେଇ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ | ଡୁପାଟ୍ଟା ଲମ୍ବ 2.25 ରୁ 2.50 ମିଟର ଏବଂ ମୋଟେଇ 40 ଇଞ୍ଚ, ବିଭିନ୍ନ ଡ୍ରାପିଂ ଶ yles ଳୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ କପଡା ଯୋଗାଇଥାଏ |

  • ଘଟଣା: ଏହି ଅଣସଂରକ୍ଷିତ ରେଶମ ସୁଟ୍ ସେଟ୍ ବିବାହ, ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଇଭେଣ୍ଟ, ଏବଂ ଉତ୍ସବ ସମାରୋହ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ | ସେମାନେ ଯେକ any ଣସି ପୋଷାକରେ ଶୋଭା ଏବଂ ଅତ୍ୟାଧୁନିକତାର ସ୍ପର୍ଶ ଯୋଗ କରନ୍ତି ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ତଥାପି ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ |

  • ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ: ଅଣସଂରକ୍ଷିତ ରେଶମ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଇକାଟ ସୁଟ୍ ସେଟ୍ ଗୁଡିକ ଭଦ୍ର ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆକୃତି ଏବଂ ଗଠନକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଶୁଖିଲା ସଫା କରାଯିବା ଉଚିତ | ରେଶମ କପଡା ସୂକ୍ଷ୍ମ ଏବଂ ଏହାକୁ ନଷ୍ଟ ନହେବା ପାଇଁ ଥଣ୍ଡା, ଶୁଖିଲା ସ୍ଥାନରେ ରଖିବା ଉଚିତ |

  • ଉତ୍ପତ୍ତି ଦେଶ: ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡଲୁମ୍ ସମ୍ବଲପୁରୀ ରେଶମ ଉତ୍ପାଦ ଗର୍ବର ସହିତ ଭାରତରେ ନିର୍ମିତ, ଯେଉଁଠାରେ ହସ୍ତତନ୍ତ ବୁଣା କଳା କ generations ଶଳ କାରିଗରମାନଙ୍କ ପି generations ଼ି ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଆସିଛି |

  • ପ୍ୟାକେଜିଂ ଏବଂ ବିତରଣ: ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ ଯେ ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଅର୍ଡରର ସୁରକ୍ଷା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ପାଦ ଯତ୍ନର ସହିତ ଫୋଲଡ୍ ହୋଇ 12 x 30 x 3 ସେମି ବାକ୍ସରେ ଗମନାଗମନ ପାଇଁ ଆପଲ୍ ସୁରକ୍ଷା ସହିତ ପ୍ୟାକେଜ୍ ହୋଇଛି | ପ୍ୟାକେଜିଂ ଆପଣଙ୍କ ସାରୀକୁ ଆର୍ଦ୍ରତା, ଧୂଳି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ପ୍ରଭାବ ପରି ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ପହଞ୍ଚିବ |

ଏହି ଆଇଟମ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ |

ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୂଚନା ଖୋଜୁଛ?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


ସମ୍ପ୍ରତି ଦେଖାଯାଇଛି |